Marki > BigStar > Kraków

BigStar Kraków

Sklepy BigStar v Krakowie

Proszę czekać...

Szukasz oddział bądź markowy sklep BigStar w Krakowie? Możemy Ci chyba pomóc. Níže znajdziesz sklepy, ewentualnie butiki, które markę BigStar w Krakowie sprzedają.

Aktualnie mamy w bazie danych w Krakowie pięć sklepów, które , które mają markę BigStar w ofercie. Chciałbyś wiedzieć więcej o tej marce, na nic nie czekaj kliknij na profil BigStar.

Wierzymy, że Cię nie zawiedliśmy i powiodło się nam dać Ci te informacje, których szukałeś.

Big Star

Big Star 5 sklepów w Krakowie

Marka Big Star narodziła się w 1972 roku, w Szwajcarii. Na polskim rynku firma pierwsze kroki stawiała w 1990 roku. Wielki sukces spowodował, że firmę przejęli polscy biznesmeni – Bogdan Kaczmarek i Wiesława Kostera. Zapoczątkowa ...

Big Star

Big Star Kraków, Zakopiańska 62  Zlikwidowana placówka

Największy wybór spodni. Ogromna ilość fasonów, a to wszystko z jeansu, ponadczasowego materiału, który prezentuje się fantastycznie a jest bardzo wygodny i wytrzymały. W ofercie spodnie i inne ubrania jeansowe dla niej i dla niego.

Sprzedawane marki: BigStar

Big Star

Big Star Kraków, ul. Podgórska 34  Zlikwidowana placówka

Sieć sklepów firmowych Big Star oferuje swoim stałym klientom korzystną kartę rabatową. Upoważnia ona do skorzystania z 5% obniżki ceny, przy zakupie do 500 zł. Na kwotę wyższą niż 500 złotych przysługuje rabat we wysokości aż 10%. Poza tym posia ...

Sprzedawane marki: BigStar

Navigace