Województwo świętokrzyskie > Kielce > Galeria Echo

Galeria Echo

Opis miejsca
Galeria Echo

Galeria Echo sklepy i markety

Galeria Echo w Kielcach została otwarta pod koniec 2002 roku. W latach 2009–2011 została zmodernizowana i pod względem liczby sklepów jest największym tego typu obiektem usługowo-rozrywkowym w kraju. W czteropoziomowej galerii o łącznej powierzchni 159 tys. m2 czeka na nas około 300 sklepów, znudzone zakupami dzieci z pewnością miło spędzą czas w Raju Urwisa.

Samochód można pozostawić na zadaszonym parkingu o pojemności 2300 miejsc. O zadowoleniu klientów świadczy nagroda podczas targów MAPIC w Cannes.

Adres Galeria Echo:
ul. Świętokrzyska 20
25-406 Kielce

Kontakty:
Telefon: (41) 332-12-90
Web:

Proszę czekać...

Centrum handlowe Galeria Echo w Kielcach

Poniżej znajdują się sklepy, kina i restauracje w centrum handlowym Galeria Echo. Można to wszystko znaleźć na ul. Świętokrzyska 20, 25-406 Kielce. Większość sklepów jest otwarta od 9.00 do 21.00.

4F Sport Performance

4F Sport Performance kielce, ul. Świętokrzyska 20

4F Sport Performance to siec sklepów z artykułami sportowymi. W ofercie tego sklepu znajdziemy wygodną i praktyczną odzież sportową, obuwie sportowe oraz liczne dodatki, np. plecaki, torby, opaski, czapki itd.

Sprzedawane marki: 4F

5.10.15

5.10.15 kielce, ul. Świętokrzyska 20

Ubranka dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Szeroki wybór wysokiej jakości odzieży dziecięcej za konkurencyjne ceny. Sieć sklepów 5–10–15 zaprasza do swoich placówek handlowych, rozmieszczonych w atrakcyjnych lokalizacjach (galerie handlowe, centr ...

Sprzedawane marki: 5.10.15

5.10.15

5.10.15 kielce, ul. Świętokrzyska 20

5.10.15 to siec sklepów z odzieżą dla dzieci. W sklepie tym znajdziemy ubrania dla różnych kategorii wiekowych, dlatego każdy rodzic może się cieszyć na to, że znajdzie tu cos dla swojej pociechy.

Sprzedawane marki: 5.10.15

Adidas Reebook

Adidas Reebook kielce, ul. Świętokrzyska 20

Adidas i Reebok to dwie marki zajmujące się produkcją odzieży a także obuwia sportowego. Duży wybór pozwala każdemu odwiedzającemu sklep na znalezienie czegos odpowiedniego ze swoim gustem i stylem ubierania, a także potrzebami sportowymi.

Sprzedawane marki: adidas, Reebook

Americanos

Americanos kielce, ul. Świętokrzyska 20

Butik Americanos oferuje klientom, którzy go odwiedzą niezwykle wygodne i modne ubrania z materiału dżins. W ofercie także ubrania marki PePe Jeans oraz buty marki Converse. Doskonała jakosć oferty gwarantuje zadowolenie z zakupów.

Sprzedawane marki: Americanos

Answear

Answear kielce, ul. Świętokrzyska 20

Answear to sieć sklepów, które oferują nowoczesną i wygodną odzież dla każdego. W ofercie ubrania i dodatki wielu znanych na całym swiecie i podziwianych marek. Znajdziemy tu ubranie na każdą z możliwych okazji.

Sprzedawane marki: Energie, Soaked in Luxury, Pepe Jeans, Scotch & Soda, French Connection i więcej

Apart

Apart kielce, ul. Świętokrzyska 20

Apart to marka biżuterii, która znana jest w wielu krajach. Wynika to z faktu, że wzornictwo Apart jest bardzo oryginalne, a biżuteria tej marki wykonywana jest niezwykle starannie, z należytą precyzją i dokładnoscią.

Sprzedawane marki: Apart

Aryton

Aryton kielce, ul. Świętokrzyska 20

Aryton to siec sklepów z damską, elegancką odzieżą. Znajdziemy tutaj wygodne a zarazem ekskluzywnie prezentujące się sukienki, spódnice, żakiety, spodnie, sukienki, a także ciekawe dodatki.

Sprzedawane marki: Aryton

ATLANTIC

ATLANTIC kielce, ul. Świętokrzyska 20

Atlantic to siec sklepów z bielizną. Marka atlantic znana jest na całym swiecie, dzięki swym nowoczesnym i uniwersalnym kolekcjom bielizny dla mężczyzn oraz kobiet. W sklepie w Kielcach znajdziemy bardzo duży wybór bielizny dziennej i nocnej. ...

Sprzedawane marki: Atlantic

Badura

Badura kielce, ul. Świętokrzyska 20

Badura to siec sklepów z obuwiem. Duży wybór obuwia damskiego i męskiego. W ofercie Badury spotkamy eleganckie i nowoczesne modele. Ciekawe i nowoczesne wzornictwo miesza się tutaj z klasyczną elegancją.

Sprzedawane marki: Badura

Poprzedni 1 2 ... 28

Navigace