Katowice > Galeria Katowicka > 5.10.15 Katowice

Galeria Katowicka

Opis miejsca
5.10.15 Katowice

Sprzedawane marki:

5.10.15

5.10.15 Katowice Katowice, 3 Maja 30

Od ponad 23 lat ze szczególną uwagą i z myślą o dzieciach tworzymy kolekcje odzieży i obuwia, w których łączymy słodki, ujmujący i energetyczny świat dziecka z nowoczesnym światem mody.

Najmłodsi szybko się rozwijają i rosną dlatego naszą odzież dopasowujemy do poszczególnych faz ich rozwoju. Oferujemy szeroki wybór wygodnych i komfortowych ubrań dla dzieci do 12 roku życia. W naszych kolekcjach znajdziesz ubrania w stylu formalnym, casualowym oraz sportowym co umożliwia stworzenie kompletnej, dziecięcej szafy. Wiemy, że świat dziecka jest wesoły, beztroski oraz pełen marzeń. Projektowane przez nas ubrania idealnie pasują do ich barwnego otoczenia. Nowoczesne i zabawne nadruki, modne kolory i formy oraz ciekawe dodatki to idealne elementy do łączenia w stylizacje.

Starannie podchodzimy do wyboru tkanin i kontroli procesu szycia, ponieważ bezpieczeństwo naszych małych Klientów jest dla nas najważniejsze. Doceniają nas rodzice i ich pociechy. Jesteśmy jedną z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce z ponad 230 sklepami, która stale się rozwija.

Sklep znajdziesz w kategoriach gry, buty, moda i sklepy.

 
Proszę czekać...
 
Pokaż na mapie
Galeria Katowicka Pokaż więcej sklepów w Galeria Katowicka, Katowice
Zgłoś błędne dane

Navigace