Zabrze - Województwo śląskieApteki i punkty sprzedaży artykułów zdrowotnych w Zabrzu

Województwo śląskie > Zabrze

Zabrze

Inne

Salony sprzedaży   >   Inne

Z różnych produktów i służeb korzystamy każdego dnia. Niezależnie od wieku, nikt się bez nich nie obejdzie. Na szczęscie na rynku panuje wielka konkurencja, także jest z czego wybrać. Co by to nie było, zawsze możecie wybrać dla siebie, to co uważacie za najlepsze. Czasami nie dokonamy właściwego wyboru. Uczymy się jednak na własnych błędach i następnym razem jesteśmy ostrożniejsi. W sklepach lub za pośrednictwem najróżniejszych firm, możemy zapewnić sobie niemalże wszystko, co nam przyjdzie do głowy. Najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę i zawsze przemyśleć nad planowanym zakupem do przodu. Jeśli potrzebujecie kupować oszczędnie, rozglądajcie się za różnymi promocjami i wyprzedażami. Wybierzcie coś dla siebie lub swoich bliskich.

Imprezy, święta, urodziny – to są różne okazje, na które będziemy potrzebować prezent. Kobiety uwielbiają biżuterię, kosmetyki, ubrania czy też zaproszenia na masaż. Panowie wolą obuwie, sportowe ubrania, narzędzia i tym podobne. Po wyczerpujących zakupach możecie razem zajść do restauracji, gdzie kucharze przygotują dla Was smaczny posiłek. Z przyjaciółmi możecie się zrelaksować grą w kręgle lub przy kawie w cukierni. Porozmawiajcie ze znajomymi o swoich problemach, pochwalcie się dobrymi sprawami, a przede wszystkim odpoczywajcie od codziennej gonitwy. Z pewnością zasłużycie na to. Pójdźcie z dziećmi na lody lub do parku zabaw, gdzie również oni będą mogli się zrelaksowat.

50 Style

50 Style Zabrze, ul. Plut. Ryszarda Szkubacza 1

Sklep z odzieżą sportową dla kobiet i mężczyzn. Znajdziecie tu wygodną odzież, która jest wykonana z udoskonalonych materiałów. Luźne, niekrępujące ruchów spodnie, bluzki i bluzy pozwolą wam w pełni komfortowo uprawiać sport oraz czuć się wygodni ...

Sprzedawane marki: adidas, Umbro, Puma, Reebok, Nike

5aSec

5aSec Zabrze, ul. Plut. Ryszarda Szkubacza 1

Pralnia chemiczna, która w ekspresowym tempie doczyści wasze ubrania. Możecie tu oddać ubrania wykonane z materiałów naturalnych oraz sztucznych. Ekspresowa obsługa oraz gwarancja dokładności.

Sprzedawane marki: 5a SEC

5aSec - Pralnia

5aSec - Pralnia Zabrze, Plac Teatralny 12

W centrum handlowym Platan w Zabrzu znajdziesz pralnię chemiczną 5aSec. Oferta tej pralni jest atrakcyjna pod względem cen oraz krótkiego czasu oczekiwania na pranie. Twoje ubrania i tekstylia wrócą do Ciebie czyste i pachnące.

Sprzedawane marki: 5aSec

BANK ING

BANK ING Zabrze, ul. Plut. Ryszarda Szkubacza 1

Palcówka bankowa Banku ING, w której możecie założyć konto, przelać pieniądze. Klient prywatny, jak i firma może dowiedzieć się tu wszystkiego na temat usług bankowych, ubezpieczeniowych, maklerskich, inwestycyjnych oraz leasingowych.

Sprzedawane marki: ING Bank

Biuro Podróży Astra Tour

Biuro Podróży Astra Tour Zabrze, ul. Plut. Ryszarda Szkubacza 1

Astra Tour organizuje imprezy turystyczne do wszystkich krajów Europy i po Polsce. Wiele ciekawych destynacji, które możecie zwiedzić pod okiem doświadczonego przewodnika. Ciekawe oferty i promocje cenowe.

Sprzedawane marki: Neckermann, LOT, TUI

Crazy Bubble

Crazy Bubble Zabrze, Plac Teatralny 12

Crazy Bubble to stoisko z oryginalnymi napojami. W menu znajdują się różne warianty zielonej i czarnej herbaty, w połączeniu z owocami (np. cytryna, liczi, ananas, marakuja, jagoda, kiwi, grejpfrut). Ponadto w sprzedaży są sorbety, mleczne napoje ...

Sprzedawane marki: Crazy Bubble

Crazy Bubble

Crazy Bubble Zabrze, Plac Teatralny 12

Crazy Bubble to stoisko z oryginalnymi napojami. W menu znajdują się różne warianty zielonej i czarnej herbaty, w połączeniu z owocami (np. cytryna, liczi, ananas, marakuja, jagoda, kiwi, grejpfrut). Ponadto w sprzedaży są sorbety, mleczne napoje ...

Sprzedawane marki: Crazy Bubble

Cyfra +

Cyfra + Zabrze, ul. Plut. Ryszarda Szkubacza 1

W ofercie sklepu znajdziecie anteny i dekodery do telewizji satelitarnej. Na miejscu dowiesz się wszystkiego o telewizji cyfrowej oraz możesz podpisać umowę abonamentową. Różnorodne pakiety.

Sprzedawane marki: Cyfra+

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat Zabrze, Plac Teatralny 12

Cyfrowy Polsat to telewizja cyfrowa na miarę XXI wieku. Oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana, przy czym atrakcyjna cenowo. W punkcie cyfrowego Polsatu w centrum handlowym Platan w Zabrzu uzyskasz wszelkie potrzebne informacje a także dokonasz ...

Sprzedawane marki: Cyfrowy Polsat

Ekspres Serwis

Ekspres Serwis Zabrze, ul. Plut. Ryszarda Szkubacza 1

Ekspress Serwis oferuje dorabianie kluczy domowych oraz samochodowych. W zakresie usług znajduje się także wyrób pieczątek, sprzedaż zapalniczek, breloków, smyczy oraz eleganckich portfeli. Szybka obsługa.

Sprzedawane marki: Waterman, Zippo, Parker

Poprzedni 1 2 ... 9

Navigace