Województwo mazowieckie > Warszawa > King Cross Praga

King Cross Praga

Opis miejsca
King Cross Praga

King Cross Praga sklepy i markety

Centrum Handlowe King Cross zostało otwarte na Warszawskiej Pradze-Południe w 1996 roku. Było pierwszym tego typu obiektem wybudowany po prawym brzegu Wisły. Centrum handlowe rozbudowano w latach 1999–2000, powiększając swoją powierzchnię, która wynosi dziś około 27 000 m2. King Cross Praga to ponad 70 punktów handlowo-usługowych, największą powierzchnię zajmuje hipermarket Real.

Prócz tego natkniemy się tutaj na wiele sklepów firmowych i sieci krajowych jak i zagranicznych, miedzy innymi: CCC, Triumph, Nike, Sephora, Reserved, Orsay, Vision Express, Mc Donald's. Godziny otwarcia galerii handlowej: od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, oraz w niedziele od 10:00 do 20:00.

Adres King Cross Praga:
Jubilerska 1/3
04-190 Warszawa

Kontakty:
Telefon: +48 22 611 49 31
Web:
E-mail: sekretariat.kcp@dtz.com

Proszę czekać...

Centrum handlowe King Cross Praga w Warszawie

Poniżej znajdują się sklepy, kina i restauracje w centrum handlowym King Cross Praga. Można to wszystko znaleźć na Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa. Większość sklepów jest otwarta od 10.00 do 20.00.

5.10.15

5.10.15 warszawa, Jubilerska 1/3

Obok ciekawych kolekcji ubrań, sklepy 5–10–15 oferują różne akcesoria, przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Specjalnie dla niemowląt (0 – 2 lata) przygotowano następujące kategorie produktów: karmienie niemowląt, wyprawka dla niemowlak ...

Sprzedawane marki: 5.10.15

5aSec - Pralnia

5aSec - Pralnia warszawa, Jubilerska 1/3

Sieć francuskich pralni 5a SEC posiada w Polsce kilkadziesiąt placówek. Pralnia 5a SEC oferuje szybkie czyszczenie produktów tekstylnych, za przystępne ceny. Pranie odbywa się „na oczach“ klienta. Taryfikator zawiera 5 różnych cen, stąd „5“ w naz ...

Sprzedawane marki: 5aSec

Adidas

Adidas warszawa, Jubilerska 1/3

Adidas to znana marka ubrań i obuwi sportowych. Poza ubraniami, butami, w sklepie znajdziesz modne dodatki takie jak np. torebki.

Sprzedawane marki: adidas

Anna Brinelli

Anna Brinelli warszawa, Jubilerska 1/3

Anna Brinelli to butik oferujący wysokiej jakości wyroby skórzane. W ofercie znajdują się na przykład torby, torebki, walizki, portfele.

Sprzedawane marki: Anna Brinelli

Apart

Apart warszawa, Jubilerska 1/3

Apart część swojej oferty kieruje do klietów intstytucjonalnych. Dział Sprzedaży Korporacyjnej Apart zajmuje się indywidualną obsługą podmiotów biznesowych. Apart sprzedaje upominki marketingowe, projektuje i produkuje personalizowaną biżuterię o ...

Sprzedawane marki: Apart

Apteka dr Zdrowie

Apteka dr Zdrowie warszawa, Jubilerska 1/3

W aptece dr Zdrowie kupisz zarówno leki na receptę i bez recepty, kosmetyki, artykułt medyczne. Miła i pomocna obsługa.

Arkom

Arkom warszawa, Jubilerska 1/3

Arkom to sklep oferujący kawy i herbaty z całego świata. Miłośnicy tych produktów spotkają się tutaj z szerokim wyborem produktów.

Art Bettona

Art Bettona warszawa, Jubilerska 1/3

Art Bettona to pracownia zajmująca się oprawą takich rzeczy jak lustra, obrazy, zdjęcia itd. Wysokiej klasy oprawy, wykonane zgodnie z życzeniami klienta. Szybki czas realizacji.

Calzedonia

Calzedonia warszawa, Jubilerska 1/3

Butik Calzedonia w King Cross Praga oferuje swoim klientom bieliznę, która wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Odznacza się niezwykłym stylem, różnorodnością pod względem kolorów. Bielizna na co dzień, bielizna specjalna, bawełniana, kor ...

Sprzedawane marki: Calzedonia

Camaieu

Camaieu warszawa, Jubilerska 1/3

Butik znanej sieci sklepów odzieżwych dla kobiet – Camaieu, znajdujący się w Centrum Handlowym King Cross Praga, oferuje szeroki wybór ubrań damskich. Kolekcje różnorodne kolorystycznie a także pod względem stylu i fasonów. Duży wybór dodatków.

Sprzedawane marki: Camaieu

Poprzedni 1 2 ... 10

Navigace