Województwo wielkopolskie > Poznań > Salon fryzjerski

Salon fryzjerski Poznań

Salon fryzjerski w Poznaniu

Szukasz etykiety salon fryzjerski w Poznaniu? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę salon fryzjerski i znajdują się w miejscowości Poznań. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą salon fryzjerski można znaleźć na Salon fryzjerski.

BIBIUTI - Studio Fryzur

BIBIUTI - Studio Fryzur Poznań, Pl. Wiosny Ludów 2

Salon fryzjerski, w którym możecie skorzystać z usług wykwalifikowanych stylistów. W zakresie usług znajdziecie strzyżenie, modelowanie, farbowanie oraz czesanie na specjalne okazje. Specjaliści pracują tu na sprzęcie najnowszej generacji.

Sprzedawane marki: Selektive Professional

Lafayette

Lafayette Poznań, Al. Solidarności 47

Salon fryzur Lafayette to salon w którym pracują doskonali fryzjerzy, ludzie z kwalifikacjami i z pasją, miłością do tego zawodu. Możesz powierzyć im swoje włosy bez obaw. Oferta składa się z najróżniejszych usług typowych dla fryzjerstwa.

Lovely Look

Lovely Look Poznań, ul. Szwajcarska 14

Salon fryzjerski w którym możesz radykalnie zmienić swoją fryzurę. Najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej. Dobre kosmetyki do pielęgnacji oraz farbowania. Szeroka paleta usług fryzjerskich.

Sprzedawane marki: Wella, Syoss

Hair Studio

Hair Studio Poznań, Bukowska 156Oddział został zamknięty.

Hair Studio to salon fryzjerski, którego oferta jest podobna jak w innych tego typu salonach. Studio oferuje koloryzacją, trwałą, strzyżenie, czesanie, zabiegi pielęgnacyjne itd. Prace fryzjerskie są wykonywane jedynie za pomocą najlepszych kosme ...

Sprzedawane marki: Joico

Lafayette

Lafayette Poznań, ul. Abpa A. Baraniaka 8Oddział został zamknięty.

Studio fryzjerskie w którym z Twoich szarych, nudnych włosów wyczarują niebagatelną fryzurę pełną koloru i blasku. Usługi strzyżenia, koloryzacji, trwałej, czesanie okolicznościowe, prostowanie włosów i wiele innych zabiegów mających na celu wytw ...

Salon Fryzjerski Laurent

Salon Fryzjerski Laurent Poznań, Pl. Wiosny Ludów 2Oddział został zamknięty.

Salon fryzjerski, który pomoże wam zmienić swój styl. Możecie tu skorzystać z klasycznego strzyżenia lub oddać się w ręce fachowych stylistów. W ofercie nie tylko strzyżenie, ale i farbowanie, modelowanie i czesanie na specjalne okazje.

Sprzedawane marki: Brocato, Alfaparf, Wella, L'Oreal Professionnel

Navigace