Województwo małopolskie > Kraków > Salon fryzjerski

Salon fryzjerski Kraków

Salon fryzjerski w Krakowie

Szukasz etykiety salon fryzjerski w Krakowie? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę salon fryzjerski i znajdują się w miejscowości Kraków. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą salon fryzjerski można znaleźć na Salon fryzjerski.

Hair Coif

Hair Coif Kraków, Kamieńskiego Street 11

Fryzury pełne magii i elegancji, odważne cięcia i nieprzeciętne i oryginalne pomysły fryzjerów – tego spodziewać możesz się po wizycie w salonie fryzjerskim Hair Coif. Doskonały fryzjer pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie styl uczesania. ...

Sprzedawane marki: Hair Coif

Hair Coif

Hair Coif Kraków, ul. Podgórska 34

Salon fryzjerski Hair Coif oferuje bogate usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne do włosów. Poczuj się piękna, odmłodzona i modna w nowej fryzurze.

Sprzedawane marki: Hair Coif

GREEN HAIR STUDIO

GREEN HAIR STUDIO Kraków, Powstańców Wielkopolskich 18Oddział został zamknięty.

Salon fryzjerski z oryginalnym zielonym wystrojem. W ofercie szeroka paleta usług, jak: strzyżenie, modelowanie, fryzury na każdą okazję, farbowanie. Zabiegi rekonstrukcji włosów.

Sprzedawane marki: Lenda, L´Oréal

Vici

Vici Kraków, ul. Zakopiańska 105Oddział został zamknięty.

Vici to to salon fryzjerski oferujący bogate usługi fryzjerskie i kosmetyczne do włosów. Opierają się o technologię Kerastase i Loreal Professionel. Poczuj się piękna i modna w nowej fryzurze.

Sprzedawane marki: LOREAL

Navigace