Województwo zachodniopomorskie > Koszalin > Restauracja

Restauracja Koszalin

Restauracja w Koszalinie

Szukasz etykiety restauracja w Koszalinie? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę restauracja i znajdują się w miejscowości Koszalin. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą restauracja można znaleźć na Restauracja.

77 sushi

77 sushi Koszalin, Paderewskiego 1

Restauracja sushi, która oferuje Ci doskonałe, profesjonalnie przyrządzone sushi! Najróżniejsze warianty, doskonały smak i zapach. W menu restauracji również inne orientalne przysmaki i dania. duży wybór, miła atmosfera restauracji.

Sprzedawane marki: Jack daniels, Johnnie Walker, Coca Cola, Pilsner Urquell, Ballantine‘s Finest i więcej

Express kuchnia MARCHÉ

Express kuchnia MARCHÉ Koszalin, Paderewskiego 1

Express kuchnia MARCHÉ to restauracja, w której za „ludową“ cenę się dobrze najecie. Tutaj zapłacicie stałą cenę za każdych 100 g jedzenia. Nie zależy od tego, co położycie na talerz. Ponadto kolację możecie zjeść za pół ceny. W ostatnią godzinę ...

Sprzedawane marki: Express Marche, Aqua Minerale

Pizzeria da Grasso

Pizzeria da Grasso Koszalin, Plac Gwiaździsty 3

DaGrasso ma w swoim menu kilkanaście rodzai pizzy. Możecie wybrać klasyczną pizzę Margherita lub też wybrać spośród wielu różnych wariantów (np. pizza Polska, Wiejska, Roma, Pepperoni, Havai, Włoska, Cztery Sery i Green Day). Lokal DaGrasso znajd ...

Sprzedawane marki: Żywiec, Lech, Coca Cola

Sphinx

Sphinx Koszalin, Paderewskiego 1

Sphinx to oferta pysznego, świeżego jedzenia, które zaspokoi potrzeby każdego klienta. Oferta to dania różnego rodzaju, mix różnych kuchni, w tym głównie polskie dania. W menu jednak znajdzie się też shoarma, risotto itd.

Paolo's Ristorante& Pizzeria

Paolo's Ristorante& Pizzeria Koszalin, Jana Pawła II 20Oddział został zamknięty.

Restauracja Paolo's Ristorante Pizzeria to włoska kuchnia, która zaskoczy Cię wieloma wariantami smaku i aromatów. W menu tej restauracji znajdziesz dania warzywne, mięsne, makarony, risotta, sałatki, pizzy, desery, pyszne zupy i wiele innych.

Sprzedawane marki: Cappy, Lavazza, Coca Cola

Navigace