Województwo świętokrzyskie > Kielce > Restauracja

Restauracja Kielce

Restauracja w Kielcach

Szukasz etykiety restauracja w Kielcach? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę restauracja i znajdują się w miejscowości Kielce. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą restauracja można znaleźć na Restauracja.

Express kuchnia MARCHÉ

Express kuchnia MARCHÉ Kielce, ul. Warszawska 26

Express kuchnia MARCHÉ to restauracja, w której za „ludową“ cenę się dobrze najecie. Tutaj zapłacicie stałą cenę za każdych 100 g jedzenia. Nie zależy od tego, co położycie na talerz. Ponadto kolację możecie zjeść za pół ceny. W ostatnią godzinę ...

Sprzedawane marki: Aqua Minerale, Express Marche

Restauracja Olimp

Restauracja Olimp Kielce, ul. Warszawska 26

Gdzie szybko i dobrze zjeść? Na przykład w restauracji Olimp. Jedzenie tutaj jest niedrogie, ale zdrowe i smaczne. O wielkości porcji i zawartości talerza decydujecie sami. Cena jest stała dla każdej 100g porcji jedzenia. Olimp: CH Korona (Kielce ...

Sprzedawane marki: Hortex, Knorr

Sajgon

Sajgon Kielce, ul. Świętokrzyska 20

Bar Sajgon to oferta orientalnej kuchni. Duży wybór typowych japońskich przysmaków, np. sajgoników. Przysmaki są przygotowywane w sposób tradycyjny, zgodny z klasycznymi recepturami.

Sprzedawane marki: Cappy, Aqua Minerale

Sushi Nigiri

Sushi Nigiri Kielce, ul. Świętokrzyska 20

Restauracja japońska Sushi Nigiri to oferta pysznej, tradycyjnej japońskiej kuchni. W ofercie restauracji znajdziemy nie tylko sushi, ale również inne smakołyki i przysmaki, z mięsa, warzyw, ryżu, makaronu itd.

Akasaka

Akasaka Kielce, ul. Świętokrzyska 20Oddział został zamknięty.

Akasaka to restauracja japońska, która oferuje swym klientom tradycyjne japońskie przysmaki. Możemy rozkoszować się tutaj smakiem sushi a także innych, klasycznych japońskich smakołyków. Oferta rozmaita, niedroga.

Sprzedawane marki: Coca Cola

Navigace