Województwo świętokrzyskie > Kielce > Portfele

Portfele Kielce

Portfele w Kielcach

Szukasz etykiety portfele w Kielcach? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę portfele i znajdują się w miejscowości Kielce. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą portfele można znaleźć na Portfele.

Gino Rossi

Gino Rossi Kielce, ul. Świętokrzyska 20

Gino Rossi to włoska marka, która oferuje modne i oryginalne trendy. W ofercie buty na każdą okazję, w wielu interesujących formach i kolorach. Ponadto w ofercie torebki, portfele a także inne dodatki.

Sprzedawane marki: Gino rossi

Guess

Guess Kielce, ul. Świętokrzyska 20

Guess to marka posiadająca ogromny prestiż. Guess projektuje i tworzy na każdy sezon modne kolekcje ubrań i akcesoriów. Oferta zawiera zarówno torebki, portfele, szale, ubrania wizytowe, ubrania weekendowe.

Sprzedawane marki: Guess

W&M

W&M Kielce, ul. Świętokrzyska 20

W&M to sklep oferujący odzież i galanterię skórzaną. W ofercie tego sklepu znajdziemy torebki, walizki, teczki, portfele, paski, rękawiczki, odzież itd. duży wybór fasonów i kolorów. Oferta bogata w klasyczne jak i klasyczne propozycje.

Sprzedawane marki: Samsonite, Wittchen, Ronson

Galeria Prezentów

Galeria Prezentów Kielce, ul. Świętokrzyska 20Oddział został zamknięty.

Galeria Prezentów to sieć sklepów z przedmiotami mogącymi stać się idealnym prezentem. W ofercie eleganckie, markowe przedmioty takie jak np. papierośnice, portfele i inne eleganckie przedmioty.

Sprzedawane marki: Piere Cardin, Goebel, Waterman, Victorinox, Filofax i więcej

Via Roma

Via Roma Kielce, ul. Świętokrzyska 20Oddział został zamknięty.

Via Roma to sieć butików oferujących obuwie wielu znanych producentów. Znajdziemy tutaj najlepsze marki, które od wielu lat cieszą się uznaniem i popularnością. W sklepie znajdziemy też np. torebki.

Sprzedawane marki: Tommy Hilfiger, Via Roma

Navigace