Województwo świętokrzyskie > Kielce > Bar

Bar Kielce

Bar w Kielcach

Szukasz etykiety bar w Kielcach? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę bar i znajdują się w miejscowości Kielce. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą bar można znaleźć na Bar.

Kebab Bar

Kebab Bar Kielce, ul. Świętokrzyska 20

Bistro z turecką kuchnią. Oferta rozmaita i bogata w różnego rodzaju pyszne smakołyki. Duży wybór form podania kebabu, który zawsze wykonywany jest ze świeżego mięsa i surówek. Atrakcyjne ceny.

Kebab Bar

Kebab Bar Kielce, ul. Massalskiego 3

W barze Kebab możecie spróbować smacznego kebabu oraz potraw wegetariańskich. Orientalne dana zachwycą was doskonałym smakiem oraz wyszukanymi przyprawami. Można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą do domu.

Sprzedawane marki: Coca Cola, Red Bull

North Fish

North Fish Kielce, ul. Świętokrzyska 20

North Fish to sieć barów szybkiej obsługi, które oferują bardzo smaczne, zdrowe przekąski. Oferta skupia się głównie na daniach z ryb. Ryby panierowane, sałatki z rybą i inne smakowitości.

King Kebab&Grill

King Kebab&Grill Kielce, ul. Żelazna 22Oddział został zamknięty.

King Kebab&Grill zaprasza do spróbowania dań fast food, które przygotowane są na oczach klienta. W ofercie znajdziecie tradycyjne dania kuchni tureckiej, na które składają się świeże mięso, sałatki i smaczne sosy. Obiad dla całej rodziny oraz ...

Sprzedawane marki: Cappy, Coca Cola

North Fish

North Fish Kielce, ul. Massalskiego 3Oddział został zamknięty.

Restauracja North Fish oferuje dania rybne wykonane na wiele sposobów. W bogatym menu znajdziecie nie tylko ryby egzotyczne. Firma zastrzega, że dostarcza ryb z ekologicznie czystych regionów.

Sprzedawane marki: North Fish

Navigace