Województwo śląskie > Katowice > Kina domowe

Kina domowe Katowice

Kina domowe w Katowicach

Szukasz etykiety kina domowe w Katowicach? Więc jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ poniżej znajdziesz listę sklepów, które mają przypisaną etykietę kina domowe i znajdują się w miejscowości Katowice. Listę wszystkich sklepów w kraju powiązanych z etykietą kina domowe można znaleźć na Kina domowe.

Euro RTV AGD

Euro RTV AGD Katowice, Pułaskiego 60

Euro RTV AGD – sklep z elektroniką i sprzętem AGD. Ogromna powierzchnia i niezliczone ilości półek z najnowszymi sprzętami tych znanych i mniej znanych marek. Atrakcyjne ceny, gwarancja na poszczególne produkty, możliwość sprzedaży na raty.

Sprzedawane marki: Whirlpool, Amica, Nikon, Asus, Panasonic i więcej

Hi-Fi

Hi-Fi Katowice, ul. Przemysłowa 3

Sprzęt hi-fi czyli wszystko co związane z audio i kinem domowym. Od słuchawek po całe zestawy z projektorem 3D. Znajdziesz tutaj sprzęt najwyższej jakości, wyprodukowany przez najbardziej cenione marki.

Sprzedawane marki: Bose, UBL, AKG

Kino-domowe.pl

Kino-domowe.pl Katowice, Al. Roździeńskiego 91

Kino-domowe.pl to sklep internetowy i stacjonarny. Kino-domowe.pl, jak sama nazwa wskazuje, oferuje zestawy kina domowego. W asortymencie posiada również kolumny, sprzęt stereo i akcesoria do nich. Wśród dostępnych marek znajdziecie m.in.: JBL, H ...

Sprzedawane marki: JBL, ONKYO, B-TECH, WHARFEDALE, DENON i więcej

Sony Centre

Sony Centre Katowice, Chorzowska 107

Sony Centre to salon firmowy Sony, w którym oferta zawiera wszelkie produkty tej marki. Znajdziesz tu od telewizorów, kina domowego, zestawów Hi Fi, po telefony komórkowe i małe urządzenia. Ogromny wybór.

Sprzedawane marki: Sony

Navigace